30 dni na zwrot lub wymianę

Newsletter

Chcesz skorzystać i otrzymywać informacje o NOWOŚCIACH i PROMOCJACH ? Podaj swój adres e-mail, a od dzisiaj nie przegapisz żadnej okazji na zakup naszego obuwia w wyjątkowej cenie !

Język

Kariera

W chwili obecnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Doradcy Klienta w Sklepie Internetowym
(miejsce pracy – Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień składanych w sklepie internetowym www.zapato.com.pl w tym między innymi: bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klientów sklepu internetowego, informowanie klientów o stanie realizacji zamówień, cenie i dostępności towarów, doradztwo w zakresie oferowanego produktu oraz obsługa posprzedażowa

  • Przygotowywanie oraz sprawdzanie dostaw/wysyłek zamówień

  • Wsparcie w bieżącym działaniu biura oraz magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek KONIECZNY!)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze współpracownikami i klientami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • Pracę w sympatycznej atmosferze dla dynamicznie rozwijającej się marki

  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@zapato.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dane kontaktowe

  • Biuro Obsługi Klienta
  • czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 18
    sklep@zapato.com.pl
    telefon:
    (+48) 22 400-05-94 lub (+48) 733-736-515
  • ZAPATO
    ul. Bukowińska 26c/1
    02-703 Warszawa
Sklep internetowy Shoper.pl