30 dni na zwrot lub wymianę

Newsletter

Chcesz skorzystać i otrzymywać informacje o NOWOŚCIACH i PROMOCJACH ? Podaj swój adres e-mail, a od dzisiaj nie przegapisz żadnej okazji na zakup naszego obuwia w wyjątkowej cenie !

Język

Dostawa

Przesyłki wysyłamy od codziennie poniedziałku do piątku. Dokładny czas wysyłki podany jest przy każdym produkcie i w większości wynosi on od 5 do 7 dni roboczych, liczonych od dnia następnego po otrzymaniu informacji o przyjęciu zamówienia do realizacji.

DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Przesyłki na terenie Polski wysyłamy do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, DHL lub DPD (dostawa GRATIS po dokonaniu przedpłaty na konto, przesyłka za pobraniem płatna dodatkowo 15 zł.) lub poprzez Paczkomaty InPost (dostawa GRATIS po dokonaniu przedpłaty na konto, przesyłka za pobraniem płatna dodatkowo 15 zł.) istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówienia w Białobrzegach przy ul. Piekarskiej 33, w takim przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu odbioru zamówienia. Odbierając zamówienie osobiście istnieje możliwość przymiarki obuwia na miejscu i ewentualnej wymiany w ramach dostępności innych rozmiarów i modeli.

BEZPŁATNIE WYSYŁANE SĄ WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA OPŁACONE PRZELEWEM BANKOWYM LUB POPRZEZ PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE.

dostawa

                                             

Informację na temat wysyłki towaru oraz aktualnego statusu zamówienia można sprawdzić logując się na swoje konto w naszym sklepie.

UWAGA! Prosimy sprawdzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej jakość i kompletność dostawy. Zaniechanie tej czynności może spowodować utratę roszczeń z tytułu szkód transportowych.

DOSTAWA POZA GRANICE POLSKI

Dostawa poza granice Polski realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, dokładne koszty wysyłki zamówienia można sprawdzić w zakładce DOSTAWA ZA GRANICĘ .

                  

UWAGA! Prosimy sprawdzić w obecności pracownika firmy spedycyjnej jakość i kompletność dostawy. Zaniechanie tej czynności może spowodować utratę roszczeń z tytułu szkód transportowych.

Dane kontaktowe

 • Biuro Obsługi Klienta
 • czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17
  e-mail:
  sklep@zapato.com.pl
  telefon:
   (+48) 733-736-515
 • ZAPATO
  ul. Piekarska 33
  26-800 Białobrzegi
{nocache:ef8ce8cfa0a15a605530ae2cf10152bb#0}
Sklep internetowy Shoper.pl