pytania? zadzwoń!

BIURO OBSŁUGI: (+48) 733-736-515 MAIL: SKLEP@ZAPATO.COM.PL

O nas

ZAPATO - projektujemy obuwie z troską o Twoją wygodę.

Zapato jest rodzimą prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji obuwia tylko i wyłącznie z wysokiej jakości włoskich i polskich skór naturalnych.

Nasza firma powstała w 2006 roku i początkowo zajmowała się wyłącznie projektowaniem i produkcją obuwia damskiego. Z czasem asortyment został poszerzony o kolekcję męską, którą została doskonale przyjęta przez  Klientów.

Cechą wyróżniającą markę ZAPATO, poza oryginalnym i niebanalnym wzornictwem, jest sama metoda produkcji. Każda para naszego obuwia wykonywana jest od początku do końca tradycyjną metodą zgodną z restrykcyjnymi zasadami sztuki szewskiej. Nasi wykwalifikowani szewcy i cholewkarze w swojej pracy kierują się w większości zapomnianymi już rzemieślniczymi zasadami gwarantującymi precyzję, solidność i wysoką, rzadko już spotykaną na rynku, jakość wykonania.

Hasłem przewodnim naszej pracy jest projektowanie obuwia z troską o Twoją wygodę. Każdy but tworzony przez naszych projektantów jest wielokrotnie sprawdzany pod kątem wygody i komfortu użytkowania. Dokładając do tego najwyższej jakości włoską i polską skórę, niebanalne i oryginalne wzornictwo, a także miłą i fachową obsługę Klienta otrzymujemy jakość na najwyższym poziomie którą doceniają nasi Klienci.

Niezbitym dowodem na zadowolenie naszych użytkowników oraz doskonałą jakość naszego obuwia są liczne pozytywne komentarze Klientów oraz blogerów modowych.

Aby umożliwić Państwu sprawdzenie jakości oraz osobiste zapoznanie się z naszymi produktami zapraszamy do naszej PRACOWNI mieszczącej się w Białobrzegach przy ul. Piekarskiej 33. Odwiedzając naszą PRACOWNIĘ na miejscu możecie Państwo przymierzyć upatrzony model butów, ocenić jakość wykonania, a także dobrać odpowiedni rozmiar. Jeśli nie macie Państwo możliwości osobistego przybycia zachęcamy do zakupu naszego obuwia za pośrednictwem sklepu internetowego www.zapato.com.pl, przypominamy że w każdym momencie możecie zwrócić lub wymienić zakupione obuwie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego.

Pozdrawiamy życząc miłych zakupów

ZESPÓŁ ZAPATO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl